DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 28.08.2022 10:22:47 

Špicí povídání

Narozená štěňátka 2022
Narozená štěňátka 2022:
-------------------------------------------------------------------------------------------
Jsem bývalá,dlouhodobá chovatelka německých špiců(téměř 30.let), také jejich aktivní vystavovatelka.V roce 2019 jsem se z mnoha důvodů rozhodla ukončit členství v klubu a zrušit chov.stanici.Svůj chov jsem téměř 30.let vylepšovala nejlepšími, chovnými pejsky v ČR.Rodiče našich štěňátek jsou jejich výsledkem.Po příchodu pomeranianů do ČR jsem je také hojně využívala pro zlepšení typu a srsti.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Štěňátka jsou vhodná pro zájemce,kteří si přejí kvalitní štěňátko ve vzhledu a typu a nechtějí se věnovat výstavám a chovu s PP.Štěňátka budou prodávaná za poloviční cenu, než bývají nabízená štěňátka s PP. Znám díky rodokmenům rodičů plný původ štěňátek a můžu zájemcům o štěňátko pořídit kopii a také fota předků štěňat.Štěňátka vážnému zájemci do doby odběru rezervujeme pouze na základě uhrazení rezervačního poplatku,o který se snižuje konečná cena štěňátka.Štěňátka odchováváme v bytě s celodenní péčí.Při odběru jsou štěňátka 3x odčervená, očkovaná,čipovaná, se vzorkem krmení na 2 dny,kupní smlouvou a hračkou s pachem domova.Štěňata odchováváme na přirozené, vařené stravě, která jim nejlépe prospívá

Dne 7.7. se narodil početný vrh štěňátek bez PP po fence Hafinka z Jaríčkova dvora-oficiálně uchovněná fenka bez vad a pejskovi Aristo z Jaríčkova dvora.Hafinka má taktéž výborné,výstavní ohodnocení.Ve vrhu se narodilo 6.štěňátek(5x pejsek a 1x fenka) v oranžové barvě.Tato chovná linie špiců byla v mé bývalé chovatelské stanici jednou z nejlepších-fenky dobře zabřezávali,rodili,starali se(s naší pomocí) o štěňátka,která byla vitální a velmi čilá.Je to 5.početný vrh této fenky a také poslední.

Štěňátka vedou 75% krve pomeranianů.Oba rodiče jsou plnochrupí.

Štěňátka této fenky vždy vynikali inteligencí, pěkným vzhledem,sportovním nadáním,věrností a oddaností a především zdravím.Jsou vhodná pro toho,kdo právě takového pejska hledá!!Ve vrhu se může objevit i trpasličí pejsek.

 věk 2. týdny

 možná i 2 pejskové budou z vrhu trpaslíčkové.

štěňátka 3 1/2. týdne

Štěňátka ve věku 5. týdnů:

   

       tyto dva pejskové budou trpasličí.

 

Hafinka je dcerou pomeraniana Cherry Lví domov

Aristo

Úpravu tohoto bloku zahájíte dvojklikem...

Pro přehlednější úpravu sekce lze obsah rozdělit do textových "bloků". Bloky lze libovolně vytvářet, přesouvat a mazat. Jejich úpravu zahájíte dvojitým poklepáním tlačítkem myši. Textový editor se vždy spustí pouze pro vybraný blok. Jak editor pracuje, naleznete ve videoukázce.

Základní tipy:

 • Používejte často nové bloky.
 • ENTER = nový odstavec.
 • SHIFT+ENTER = nový řádek.
 • Obrázek je nejprve třeba nahrát na server přes Vložit obrázek a Správce souborů.
 • Obsah z Wordu vždy přenášejte přes Vložit z Wordu.
 • NEpoužívejte mezerník pro zarovnávání objektů.
Listování umožňuje dynamicky zobrazovat a skrývat obsahy vybraných bloků:
 • Stiskněte tlačítko listování.
 • U bloků, které mají být skryty, vyplňte nově zobrazené textové pole.
 • Všechny bloky s vyplněným listováním budou na stránkách skryty kromě prvního v pořadí.
 • Tlačítko přidat odkazy vytvoří nový blok se zástupcem, který bude na stránkách nahrazen odkazy. Tyto odkazy budou shodné s vyplněnými nadpisy u listování a budou přepínat příslušné bloky.
 • Ze všech bloků, které mají vyplněné listování, bude zobrazen vždy pouze jeden. Bloky, které nemají vyplněné listování vůbec, budou zobrazeny vždy.
 • Pokud chcete skrývat i první blok listování, vytvořte na jeho místo nový prázdný blok a použijte pro jeho nadpis výraz: %empty%
 • Chcete-li při přepnutí bloku rolovat okno na horní část bloku, přidejte za text bloku výraz: %top% (např.: Dovolená%top%)